Главная / Блог / Огляд популярних моделей енурезних будильників

Огляд популярних моделей енурезних будильників

Топ енурезних будильників

Всім привіт! Сьогодні у нас не просто огляд трьох найпопулярніших моделей енурезних будильників, а огляд який базується на багатомісячному досвіді використання саме цих моделей, від одного з наших клієнтів, який попросив залишитись анонімним, проте погодився поділитись власним досвідом. 

Чоловіка звати Петро, і він протягом року перепробував на власному 7ми річному синові всі 3 моделі сечових будильників. Почалось все з найдешевшої (дротової) моделі, завдяки якій Петро за короткий термін навчився майже професійно паяти))). Потім мав досвід користуватися бездротовою моделлю (в футлярі). Тут він зустрівся з гострою проблемою не тримання прищіпки. Що не вигадував, але закріпити її міцно на білизні, так і не вийшло. І завершив свій експеримент моделлю бездротового будильника з прищіпкою-фіксатором. Завдяки ній Петру нарешті вдалося досягнути бажаного результату зі своїм сином.


В даному огляді ми по черзі розглянимо всі 3 моделі енурезних будильників в тому ж порядку, як ними користувався Петро.

Отже почнемо й розглянемо першим – дротовий енурезний будильник.

Дротовий енурезний будильник

Складається з наручного сигналізаційного блоку та замикаючої контакти прищіпки, які з’єднані між собою кабелем.

Розглянемо переваги та недоліки даної моделі.

До переваг можна віднести в першу чергу низьку ціну (в середньому по ринку вона складає  500-1000 гривень). 

Також дана модель має непоганий фіксатор-прищіпку, яку кріплять до білизни. 

(Порівняння роботи прищіпок даних трьох моделей, на нашу думку являється ключовим фактором, тому в кінці відео ми зробили окремий огляд цього питання).

Щодо недоліків, то їх тут достатньо.

І на перше місце варто віднести саме наявність кабелю яким з’єднується наручний сигналізаційних блок та прищіпка. 

Як і майже всього, що виробляється зараз в Китаї цей кабель дуже тонкий, та дуже часто відривається в місті припою до прищіпки.

Купуючи дану модель, радимо відразу до комплекту купувати паяльник, бо він вам знадобиться в даному випадку не один раз. По відгукам деяких власників цих будильників, паяти доводилося навіть по 3-5 разів на місяць.

Також цей кабель може бути небезпечним для маленьких діток, адже здатен утворити петлю навколо тіла немовля та призвести до удушення (реальних фактів таких подій не знаходили, але теоретично це можливо).

До менш важливих недоліків можна віднести:

  • відсутність окремо або звукового, або вібро сигналу наручного блоку. В даних моделях можливе спрацювання тільки в режимі одночасного звуку+вібро.
  • браслет наручного блоку має невеликий діапазон регулювання, тому не міцно тримається на тонких ручках. 
  • і третій, останній недолік – це неможливість підзарядки. Живлення пристрою забезпечено невідновлювальними батарейками, які час від часу треба замінювати (до слова, викрутка для цих потреб є в комплекті).

Наступним розглянемо – безпроводовий енурезний будильник футлярі.

Безпроводовий енурезний будильник в футлярі


Знову ж таки, назви моделей не приводимо, бо їх дуже багато, але принцип роботи майже однаковий.

Складається з сигналізаційного блоку та замикаючої контакти прищіпки, які з’єднуються між собою без проводу, а за допомогою радіолінку.
Перейдемо до розгляду переваг та недоліків даної моделі.

До переваг можна віднести:

  • гарний дизайн. Цей будильник візуально виглядає дорощим за інші 2 моделі.
  • дуже ергономічний. Сигнальний блок та прищіпка зберігаються в футлярі, який до того ж слугує зарядним пристроєм для них. Контакти зарядного пристрою намагнічені, та приєднуються до зарядки по принципу “безпровідних навушників”. 
  • Можливість різноманітного налаштування звукового оповіщення (звук / вібро / звук+вібро)
  • Можлиість виносу сигналізаційного блоку у іншу кімнату. Це може знадобиться, батьки хочуть щоб будильник будив в першу чергу їх, а не дитину. Радіолінк дозволяє відносити сигнальний пристрій на відстань до 25 метрів від прищіпки. Наявність прямої видимості між ними не обов’язкова, адже сигнал здатен відбиватися від стін, та досягати гаджету. Звісно це робити не рекомендується, адже дитина має бути повністю залучена до цього процесу, та розвивати в собі потрібні умовні рефлекси. Так, сигнал доволі гучний, та немає можливості зробити тихіше. Із-за цього деяким батькам може хотітися убезпечити свою дитину від можливого переляку чи стресу в ночі, тому приймають рішення перенести блок до себе в кімнату. Але тоді очікувати гарного результату від використання енурезного будильника не варто. Дитина має сама навчитися зупиняти сечовипускання, при перших краплях. А сигнал та ще й вібро тільки немов підказують дитині “Зупинись краще зараз, бо всерівно комфортно спати далі ми тобі не дамо!”

З переваг мабуть все.

Тепер перейдемо до цікавішого, до недоліків.

  • Прищіпка – основний недолік даної моделі. Вона зовсім не тримається на білизні. умільці навіть пробували додатково фіксувати її за допомогою резинок, але це не допомогло. В даній моделі прищіпка не має фіксатору, та кріпиться тільки за рахунок декількох пластикових зубців, які зовсім не тримаються.
  • Ще одним недоліком являється відсутність ремінця на сигналізаційному блоці. Це й же недолік робить майже безкорисною функцію вібро, адже дитина не буде тримати в ночі сигналізаційний блок в руці, щоб почути вібро. А якщо його покласти на ліжко, то без повного контакту з тілом, вібро не буде чутно.
  • І третім недоліком являється ціна. Вона найвища серед цих трьох моделей та складає в середньому 1700-2400 грн.

І нарешті, останнім розглянемо безпровідний енурезний будильник з сигналізаційним блоком в вигляді годинника.

Бездротовий енурезний будильник

Складається з наручного сигналізаційного блоку та замикаючої контакти прищіпки, які з’єднуються між собою без проводу. По принципу дії він не відрізняється від попередньої моделі, але має певні відмінності в самій конструкції елементів. Тому перейдемо до розгляду переваг та недоліків даної моделі.

Дану модель можна придбати тут.

До основних переваг можна віднести:

  • якість прищіпки енурезного будильнику. На відміну від попередньої моделі, вона виготовлена з кліпсою-фіксатором та міцно тримається на білизні.
  • наявність наручного браслету на сигналізаційному блоці. Однією з основних передумов успішності лікування за допомогою енурезних будильників є те, що дитина, чи дорослий які лікуються, мають точно чути спрацювання будильника. Наручний блок з браслетом дає можливість чути не тільки звуковий сигнал, а й відчувати вібрацію від спрацювання. До того ж, діткам подобається коли в них є гаджет, який можна одягати на руку.
  • низька ціна. По вартості дана модель дешевша ніж попередня безпроводова модель, але трішки дорожча ніж проводова.
  • Наявність різних варіацій налаштування звукового оповіщення (звук / вібро / звук+вібро).
  • Можлиість виносу сигналізаційного блоку на відстань. Ця функція так само реалізована, як і в попередньому бездротовому будильнику.

Щодо недоліків, то тут він лище один, а саме

неможливість підзарядки одним кабелем і прищіпки і сигналізаційного блоку. Ці частини можна підзаряджати лише по черзі. До слова, прищіпка в даному комплекті, розряджається значно повільнише ніж сигналізаційний блок. А заряду сигналізаціного блоку вистачає на 7-10 днів, в залежності від інтенсивності спрацювання оповіщувача.

Висновок

Отже, який би Ви не обрали енурезний будильник, це вже вірний крок в напрямку перемоги над нетриманням сечі. Адже якщо ви дійшли до того етапу що читаєте даний матеріал, то ви вже однозначно чули про рекомендації лікаря Комаровського з цього питання, та вислуховували від різних лікарів про побічні ефекти від медикаментозного лікування енурезу.

По досвіду користування паном Петром різними типами енурезних будильників, хочеться виділити наступні рекомендації:

  1. Енурезний будильник має надійно спрацьовувати. Гучний звук та вібро мають бути обов’язковими в функціоналі пристрою
  2. Користуватися пристроєм потрібно регулярно! Тому тут обирайте таку модель, яка не буде ламатися. Адже зробивши навіть невеличку паузу, доведеться весь шлях проходити заново.
  3. Проходьте цей шлях разом з вашою дитиною. Говоріть з дитиною про цю проблему, заохочуйте, коли ночі сухі, ведіть календар сухих та мокрих ночей.

Сухих ночей Вам та приємних ранків! 

Схожі публікації

Насморк у ребенка 1 месяц

Лікування нежитю у 1 місячної дитини

Лікування нежитю у немовлят у віці 1 місяця може бути викликом для батьків. Цей делікатний стан потребує особливої уваги та турботи. Отже, що робити, якщо