Головна / Оплата і доставка

Оплата і доставка

Замовляючи товари в Med Dim Ви можете скористатися такими варіантами доставки

Доставка Новою Поштою

Від нас отримують замовлення навіть найвіддаленіші регіони України. При замовленні на суму понад 2000 грн надається безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти або поштового відділення (крім великогабаритних відправлень).

Вартість доставки оплачується відповідно до тарифів транспортної компанії. За допомогою кур’єрських служб за вказаним місцем або на складі транспортної компанії здійснюється доставка по Україні в будь-який населений пункт.

Доставка займає від одного до трьох днів. Під час підтвердження замовлення оператор визначає точні терміни доставки. Повернення посилки здійснюється на п’ятий день після перебування замовлення на складі Нової Пошти протягом 4 робочих днів. При отриманні товару зі складу транспортної компанії або передачі кур’єру для адресної доставки оплата доставки здійснюється готівкою.

Слідкуйте! Користується доставкою “Нова Пошта”.

Тільки після безготівкового розрахунку ми перевозимо речі на суму менше 400 грн післяплатою. Послуга «Наложений платіж» оплачується замовником за таких умов: 20 грн плюс 2% від суми замовлення.

У робочі дні доставка здійснюється з 10:00 до 19:00. Після підтвердження замовлення ми з представником служби підтримки обговорюємо точний час доставки. Замовлення, замовлені у вихідні або святкові дні, доставляються на початку наступного робочого тижня. Всі замовлення зберігаються на складі «Нової Пошти» 4 робочих дні до відправлення на п’ятий день.